Posiadał zakaz prowadzenia pojazdów i amfetaminę

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Policjanci zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie mężczyzny. Po chwili znali już przyczynę. 40-latek posiadał przy sobie amfetaminę. Ponadto okazało się, że mieszkaniec Warszawy nie posiada prawa jazdy. W związku z orzeczonym zakazem prowadzenia pojazdów. Policjanci zatrzymali 40-letniego kierowcę. Za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wszystko rozegrało się przed północą w miejscowości Jawczyce, gdy policjanci z ożarowskiego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej peugeota. Podczas sprawdzania kierowcy wyszło na jaw, że 40-latek nie posiada prawa jazdy, które zostało mu zatrzymane w związku z orzeczonym przez sąd zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nerwowe zachowanie mężczyzny zwróciło uwagę policjantów. Chwilę później okazało się, że 40-latek miał przy sobie amfetaminę.

Funkcjonariusze zatrzymali kierującego i osadzili w policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kierowania pojazdem pomimo orzeczonego zakazu oraz posiadania środków odurzających. Teraz za czyny, których się dopuścili odpowie przed sądem.

asp. Marta Dymek

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.