Posiadali niedozwolone substancje

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Ciechanowa podejrzanych o posiadanie niedozwolonych substancji. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Ciechanowscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali przy sobie substancje zabronione. W obydwóch przypadkach policjanci podjęli interwencje w związku ze zgłoszeniem.

Pierwszy mężczyzna został zatrzymany w związku ze zgłoszoną interwencją domową, 38-latek awanturował się, był agresywny, pobudzony oraz pod wpływem alkoholu. Podczas przeszukania mężczyzny okazało się, że posiada biały proszek. Wstępne badanie substancji wykazało, że to amfetamina.

W drugim przypadku 22-letni mieszkaniec Ciechanowa był pobudzony, nie spał od kilku dni a według zgłoszenia chodził wszędzie z nożem. 22-latek posiadał przy sobie torebkę strunową z suszem roślinnym, przyznał że nadużywa środków odurzających. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

nadkom. Jolanta Bym

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.