Poszukiwany przez sąd ukradł samochód

45-letni sprawca kradzieży osobowej toyoty został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Jak się później okazało, mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Po usłyszeniu zarzutów dotyczących kradzieży, uszkodzenia mienia oraz niestosowania się do orzeczonych przez sąd środków karnych, 45-latek został przewieziony do aresztu śledczego.

Pod koniec sierpnia w Nowych Lipinach w powiecie wołomińskim, doszło do kradzieży samochodu. Sprawca nie dość, że ukradł samochód z posesji, to jeszcze wyjeżdżając skradzionym autem uszkodził bramę wjazdową i uciekł. Sprawą zajęli się wołomińscy policjanci.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zebrali niezbędne dowody w sprawie i ustalili sprawcę. Następnie udali się do miejsca, gdzie ukrywał się 45-latek. Tam zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. W trakcie przeszukania posesji, policjanci ujawnili skradzioną toyotę, która ukryta była w stodole. Pojazd został odholowany na parking policyjny.

Jak się później okazało, to nie pierwszy raz mężczyzna miał konflikt z prawem. 45-latek był poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawiania wolności. Usłyszał już zarzuty kradzieży, uszkodzenia mienia oraz niestosowania się do orzeczonych przez sąd środków karnych. Sprawca został przewieziony do aresztu śledczego.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.