piątek, 03 grudnia 2021

Poszukiwany trzema nakazami doprowadzenia zatrzymany przez kryminalnych

Legionowscy kryminalni zatrzymali 29-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Legionowie poszukiwał go na podstawie trzech nakazów doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzny szukała także prokuratura celem wykonania z nim czynności prawnych. Teraz mężczyzna najbliższe kilka miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie ustalili miejsce pobytu 29-letniego mieszkańca powiatu, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany w jednym z mieszkań w Legionowie. Mieszkaniec powiatu legionowskiego był poszukiwany na podstawie trzech nakazów doprowadzenie wydanych przez Sąd Rejonowy w Legionowe. 29-latek ma do odbycia łączną karę 167 dni pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacji oraz za nie nieopłacone grzywny, za drobne kradzieże, których się dopuścił w przeszłości.

29-latek poszukiwany było również do ustalenia miejsca pobytu do celów prawnych przez Prokuraturę Rejonową w Legionowie.

podkom. Justyna Stopińska


Zobacz również