Robiła zwroty na paragony klientów. usłyszała 43 zarzuty

Pracownica jednego z żyrardowskich sklepów wielobranżowych robiła zwroty, posługując się paragonami pozostawionymi przez klientów. Policjanci Wydziału Kryminalnego żyrardowskiej komendy przedstawili 42-latce zarzut kradzieży. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W Komendzie Powiatowej Policji w Żyrardowie prowadzone jest postępowanie dotyczące dokonania 43 kradzieży przez pracownicę sklepu. 42-letnia kobieta zbierała pozostawione przez klientów paragony, a kiedy nie było świadków, robiła na nie zwroty, wypłacając pieniądze z kasy. Policjant prowadzący postępowanie po zebraniu materiału dowodowego ustalił, że kobieta dopuściła się kradzieży w krótkich odstępach czasu, a popełnione przez nią czyny można było połączyć w jedno ciągłe działanie, co umożliwiło przedstawienie jej zarzutu przestępstwa. Tym samym sprawczyni mogła zostać pociągnięta do odpowiedzialności karnej za przestępstwo kradzieży o łącznej wartości blisko 2 000 złotych.

Kobieta po przedstawieniu zarzutu przyznała się do popełnienia przestępstwa. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

st. sierż. Patrycja Sochacka

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.