Skuteczne działania skierowane przeciwko handlarzom narkotyków

Mefedron – to kolejne narkotyki zabezpieczone przez wyszkowskich policjantów. Akcja skierowana na zwalczanie przestępczości narkotykowej została przeprowadzona przez policjantów z Wydziału Kryminalnego wyszkowskiej KPP. Do sprawy zatrzymano 29-latka. Usłyszał zarzuty handlu i posiadania narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu kryminalni ustalili, że na terenie Wyszkowa mężczyzna może posiadać w swoim mieszkaniu narkotyki. Policyjna akcja została zaplanowana tuż przed świętami. Wtedy to mundurowi weszli do jednego z mieszkań na terenie Wyszkowa, w którym znaleźli mefedron. Do sprawy zatrzymano 29-letniego mężczyznę. Został on osadzony w policyjnym areszcie. Narkotyki zostały zabezpieczone.

Zebrany dzięki skrupulatnej pracy policjantów i prokuratorów materiał procesowy pozwolił na przedstawienie mu w sobotę zarzutów posiadania środków odurzających oraz handlu narkotykami. Mieszkaniec Wyszkowa przyznał się do zarzucanych mu przestępstw i złożył wyjaśnienia. Teraz o losie 29-latka zdecyduje sąd. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Damian Wroczyński

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.