Skuteczny pościg policjantów

Sprawne działania policjantów z ostrołęckiego Wydziału Patrolowego pozwoliły na zatrzymanie po pościgu dwóch agresorów, którzy zniszczyli szklane drzwi wejściowe do jednej z galerii handlowych. Wcześniej zaczepiali klientów i pracowników galerii. Obaj agresorzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Policjanci z ostrołęckiego Wydziału Patrolowego po raz kolejny udowodnili swoją skuteczność. Kiedy dotarła do nich informacja o zniszczeniu mienia, szybko ruszyli za sprawcami w pościg. W rozmowie z osobą zgłaszającą ustalili, że mężczyźni będąc wewnątrz budynku wykrzykiwali wulgarne słowa i zaczepiali klientów i pracowników galerii. Kiedy wychodzili z budynku rozbili szklane drzwi.

Podjęty policyjny pościg za sprawcami przestępstwa szybko przyniósł oczekiwany efekt. Zaledwie kilka minut po zgłoszeniu obaj mężczyźni podejrzewani o popełnienie przestępstwa zostali zatrzymani. Okazali się nimi 31-letni ostrołęczanin oraz 40-latek z Ostrowa Wielkopolskiego. Byli agresywni, czym zmusili policjantów do użycia środków przymusu bezpośredniego.

Po obezwładnieniu agresorzy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Dziś po wytrzeźwieniu wykonywane były z nimi dalszy czynności procesowe. Zebrany w sprawie materiał dowody pozwolił na przedstawienie starszemu z mężczyzn zarzutu dotyczącego zniszczenia mienia do którego się przyznał. Niebawem odpowie on za swoje zachowanie przed sądem.

Autor: kom. Tomasz Żerański

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.