Śledczy ustalili kto zadał śmiertelne ciosy zakonnikowi z Siedlec

Śledczy ustalili, że za zabójstwo kapłana, do którego doszło w listopadzie 2021 roku w Siedlcach, odpowiada Rafał J. Ten sam mężczyzna miał w styczniu zabić 49-letnią kobietę w Sokołowie Podlaskim. Grozi mu dożywocie – poinformowała w środę Prokuratura Okręgowa w Siedlcach.

Do zabójstwa franciszkanina, który posługiwał w Siedlcach, doszło 11 listopada 2021 roku. W czasie wieczornego spaceru duchowny został śmiertelnie pobity. Sprawca zadał ofierze trzy uderzenia w tył głowy.

Od 10 uderzeń młotkiem w tył głowy zginęła z kolei 49-letnia kobieta w Sokołowie, której ciało znaleziono 18 stycznia 2022 roku. Na podstawie zebranych dowodów śledczy ustalili, że za oba zabójstwa odpowiada ta sama osoba, 23-letni Rafał J.

Mężczyzna został doprowadzony w środę do siedziby prokuratury z aresztu śledczego, w którym przebywał w związku z zarzutem zabójstwa kobiety. Grozi mu nawet dożywotnia kara pozbawienia wolności.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.