wtorek, 16 sierpnia 2022

W sobotę (25.06) rano ruszyły komercyjne połączenia Kolei Mazowieckich z Warszawy do Trójmiasta i Ustki. To już kolejna edycja wakacyjnych połączeń mazowieckiego przewoźnika nad morze.

Koleje Mazowieckie po 2 latach przerwy spowodowanych pandemią Koronawirusa, wróciły do uruchamiania połączeń komercyjnych na trasie Warszawa – Trójmiasto – Ustka. W tym roku analizując potrzeby pasażerów, przewoźnik uruchomił również połączenie Słoneczny BIS na skróconej trasie Warszawa – Gdynia Główna.

Jak zawsze połączenie jest atrakcyjne cenowo dla pasażerów. Bilet z Warszawy do Trójmiasta kosztuje 60 złotych a do Ustki 75 złotych. W pociągu obowiązują wszystkie ulgi ustawowe.

Pociągiem Słonecznym podróżować będzie można do końca wakacji codziennie. Pociąg Słoneczny BIS jeździć będzie w weekendy, również do końca wakacji.

Przed odjazdem pociągu Słoneczny BIS na peronie dworca Warszawa Wschodnia zorganizowano konferencje prasową, podczas której przekazano szczegóły odnośnie wakacyjnych połączeń oraz ich historii i planów przyszłościowych spółki co do uruchomienia połączeń komercyjnych również do Krakowa.


Zobacz również