Śmiertelny wypadek na DK62 pod Zakroczymiem

W sobotę (12.11) około godziny 10:30 w miejscowości Wygoda Smoszewska w gm. Zakroczym na 176 kilometrze DK62, doszło do zderzenia samochodu osobowego BMW z samochodem ciężarowym marki Scania. Niestety śmierć na miejscu poniósł kierujący BMW. Policjanci wyznaczyli objazd przez miejscowość Kamienica.

Kierujący BMW, jadąc od strony Zakroczymia, podczas manewru wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym marki Scania za kierownicą którego siedział 58-latek z powiatu łomżyńskiego. Niestety mimo reanimacji, lekarz stwierdził zgon kierującego osobówką 46-letniego mieszkańca Warszawy. Kierujący ciężarówką nie odniósł obrażeń. Na miejscu pracuje prokurator i technik kryminalistyczny wraz z policjantami nowodworskiej drogówki. W akcji udział brały zastępy Straży Pożarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego, Zakroczymia i Trębek Nowych oraz zespoły Ratownictwa Medycznego i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.