Śmiertelny wypadek w Wygodzie na DK62

W środę (2.11) chwilę przed godziną 11 na DK62 w miejscowości Wygoda w gminie Zakroczym, doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Suzuki. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe oraz Policja i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po reanimacji udało się przywrócić funkcje życiowe u kierującego 68-letniego mieszkańca powiatu płońskiego.

Na miejscu okazało się, że kierujący samochodem marki Suzuki zjechał na przeciwległy pas jezdni a następnie do rowu i uderzył w ogrodzenie posesji. Ratownicy natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy. U 68-latka doszło do zatrzymania akcji serca i konieczna była reanimacja. Na skutek czynności medycznych, udało się przywrócić funkcje życiowe u mężczyzny, który został przewieziony do szpitala. Niestety w szpitalu ponownie doszło do zatrzymania akcji serca i lekarz stwierdził zgon.

– Na miejscu wypadku pracują policjanci z nowodworskiej drogówki oraz technik wraz z grupą dochodzeniową. O zdarzeniu został powiadomiony prokurator. Policjanci otrzymali informację, że 68-latek – mówi podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.