Spotkanie wigilijne w Komendzie Miejskiej PSP w Radomiu

21 grudnia w Komendzie Miejskiej PSP w Radomiu odbyło się spotkanie wigilijne funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych komendy. Komendant Miejski PSP w Radomiu st. bryg. Bartosz Musiał przywitał przybyłych gości i przekazał najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Odśpiewano wspólnie kolędę, po czym kapelan radomskich strażaków ks. Krzysztof Chodowicz odczytał fragment Ewangelii o narodzeniu Jezusa. W dalszej części spotkania uczestnicy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. W spotkaniu uczestniczyli Prorektor Zastępca Komendanta Szkoły Głównej Służby Pożarniczej bryg. Paweł Fliszkiewicz, przedstawiciel Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Robert Sałek – Naczelnik Ośrodka Szkolenia w Pionkach Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie oraz przedstawiciele władz samorządowych, a także związków zawodowych.

Opracowanie: kpt. Ewelina Borcuch, KM PSP w Radomiu
Zdjęcia: kpt. Ewelina Borcuch, KM PSP w Radomiu

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.