czwartek, 08 grudnia 2022

Torba z aluminiowym wnętrzem i skradzione ubrania

Funkcjonariusze piaseczyńskiej komendy zatrzymali 34-latka. Obywatel Gruzji dokonywał kradzieży markowych ubrań z galerii handlowej. Towar został odzyskany, a mężczyzna trafił do celi. Teraz policjanci dokładnie sprawdzą, czy podobnych występków miał na swoim koncie więcej.

Policjanci z piaseczyńskiej komendy zostali wezwani do jednego z centrów handlowych. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że przez ochronę jednego ze sklepów został zatrzymany 34-latek, który przekroczył linię kas z ubraniami na blisko 2300 złotych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby ów mężczyzna zechciał za ten towar również zapłacić. Skradzione rzeczy zostały zwrócone, jednak na tym cała interwencja się nie zakończyła. Bardzo szybko okazało się, że obywatel Gruzji nie pierwszy raz był niechlubnym klientem tutejszych sklepów. Policjanci po przejrzeniu monitoringu stwierdzili, że dokonywał on kradzieży również z innych butików.

W należącym do mężczyzny aucie znaleźli torbę prezentową z aluminiowym wnętrzem oraz szczypce do przecinania metek. 34-latek przyznał się do wszystkich dokonanych kradzieży na łączną kwotę ponad 5500 złotych. Został zatrzymany. Za dokonane przestępstwo grozi mu teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Magdalena Gąsowska


Zobacz również