Tragiczny wypadek pod Sochaczewem. Nie żyje 5 osób

Dwie kobiety i troje dzieci zginęło w wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Do wypadku doszło w Elżbietowie w powiecie sochaczewskim. Na miejscu pracowały zastępy Straży Pożarnej, Policja oraz Ratownictwo Medyczne. W miejscu wypadku lądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety nie udało się uratować osób podróżujących samochodem osobowym.

– Na drodze lokalnej w miejscowości Elżbietów doszło do zderzenia dwóch pojazdów: osobowego i ciężarowego. Autem osobowym podróżowało pięć osób: dwoje dorosłych oraz trójka dzieci. Natomiast ciężarowym tylko kierowca. Niestety wszystkie pięć osób, które podróżowały osobówką, poniosły śmierć na miejscu – poinformował st. kpt. Rafał Krupa, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie.

Samochodem osobowym kierowała 47-latka a pojazdem podróżowała jej 9-letnia córka. Pasażerka miała 39-lat i podróżowała z dwójką swoich dzieci w wieku 4 i 7 lat.

Obecny na miejscu prokurator wykonał czynności dochodzeniowe. Prokuratura Rejonowa w Sochaczewie wyjaśnia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.