Tymczasowy areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który w swoim domu miał znaczną ilość amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Garwolińscy policjanci wydziału kryminalnego pracowali nad sprawą związaną z przestępczością narkotykową. W ubiegłym tygodniu doszło do jej realizacji. W trakcie przeszukania mieszkania zajmowanego przez 45-latka policjanci zabezpieczyli znaczną ilość białego proszku, wagę elektroniczną i torebki foliowe z zapięciem strunowym. Wykonana analiza wykazała, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Właściciel znalezionych rzeczy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Do sądu skierowano wniosek o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 45-latka na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Małgorzata Pychner

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.