Uciekł przez okno. Policjanci i tak go zatrzymali

Policjanci zatrzymali 40-latka, który od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży z włamaniem. 40-latek uciekł przez okno i próbował ukryć się za domem. Funkcjonariusze zatrzymali i doprowadzili mężczyznę do zakładu karnego.

W miniony wtorek (5.09) policjanci z Posterunku Policji w Ojrzeniu ustalili miejsce przebywania 40-latka, który od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mundurowi pojechali pod wskazany adres. Poszukiwany, mając świadomość tego jaki jest powód wizyty funkcjonariuszy próbował się ukryć. Uciekł przez okno, a następnie schował się za domem. 40-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego szybko został zatrzymany przez ciechanowskich policjantów.

Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie za przestępstwo kradzieży z włamaniem. 40-latek został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 1,5 roku.

asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.