Ukradł markowe perfumy za 2 tysiące złotych

Już chwilę po zgłoszeniu kradzieży, mundurowi z Wyszkowa pojawili się w jednej z drogerii, gdzie zatrzymali złodzieja markowych perfum. Amatora cudzej własności policjantom przekazali pracownicy sklepu, którzy ujęli mężczyznę. W trakcie postępowania okazało się, że mieszkaniec gminy Wyszków niejednokrotnie wybrał się na darmowe zakupy do tej samej drogerii. Ostatecznie okazało się, że 39-latek ukradł perfumy warte blisko 2 tys. złotych. Podejrzany już usłyszał zarzuty w warunkach recydywy. Grozi mu ponad 7 lat więzienia.

Do tego zdarzenia doszło w weekend w jednej z drogerii przy ul. Sowińskiego w Wyszkowie. Oficer dyżurny odebrał zgłoszenie o kradzieży perfum, gdzie z przekazanych informacji wynikało, że łupem złodzieja miały paść perfumy.

Mundurowi, którzy udali się we wskazane miejsce, aby zweryfikować ustalenia przekazane przez pracowników punktu, przejrzeli monitoring i potwierdzili, że do kradzieży faktycznie doszło. Pracownicy sklepu udaremnili amatorowi cudzej własności ucieczkę i przekazali go funkcjonariuszom. Złodziejem okazał się być 39-letni mieszkaniec gminy Wyszków. Został on zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi.

W czasie gromadzenia materiału dowodowego śledczy ustalili, że kilka dni wcześniej ten sam mężczyzna w tej samej drogerii również ukradł markowe perfumy. W sumie łupem złodzieja padły perfumy o łącznej wartości bliskiej 2 tys. złotych

Kryminalni z wyszkowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przedstawili zatrzymanemu zarzuty kradzieży, do których się przyznał. Mężczyzna odpowie na zasadach recydywy. 39-latkowi grozi 7,5 roku więzienia,

Czynności w sprawie objęte są nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie

kom. Damian Wroczyński

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.