Ukradł wózek wart ponad 1500 złotych, został zatrzymany przez dzielnicowych

Z hali w Wólce Kosowskiej został skradziony wózek transportowy o wartości ponad 1500 złotych. Ustaleniem, kto jest sprawcą kradzieży, zajęli się lesznowolscy dzielnicowi. Dzięki współpracy z pracownikami ochrony, złodziej został zatrzymany, a skradzione mienie trafiło do prawowitego właściciela.

na zdjęciu widoczne ręce policjanta w rękawiczkach jednorazowych koloru niebieskiego oraz ręka zatrzymanego mężczyzny w trakcie zabezpieczania śladów linii papilarnych
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lesznowoli przyjęli zawiadomienie dotyczące kradzieży wózka transportowego, która miała miejsce na terenie hali w Wólce Kosowskiej. W sprawę zaangażowali się również lokalni dzielnicowi. Dzięki ich współpracy z pracownikami ochrony obiektu, mężczyzna odpowiedzialny za to przestępstwo został zatrzymany, kiedy pojawił się na jego terenie zaledwie kilka dni później.

35-letni obywatel Słowacji nie był w stanie wyjaśnić powodu swojego działania, przyznał się jednak do tego, że swój łup ukrył w miejscu zamieszkania. Skradzione mienie zostało odzyskane i zwrócone prawowitemu właścicielowi, zaś zatrzymany mężczyzna trafił do jednostki Policji w której usłyszał zarzut kradzieży. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

asp. Magdalena Gąsowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.