Węgrowscy kryminalni zlikwidowali nielegalną wytwórnie alkoholu

Aparaturę do wytwarzania alkoholu etylowego, 300 litrów zacieru i blisko 40 litrów gotowego alkoholu zabezpieczyli węgrowscy kryminalni. Nielegalna wytwórnia alkoholu znajdowała się na terenie powiatu węgrowskiego. W tej sprawie zarzuty usłyszał 28-letni mężczyzna.

Zlikwidowana nielegalna wytwórnia alkoholu to efekt pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego węgrowskiej komendy. Kryminalni weryfikowali posiadane informacje o 28-letnim mężczyźnie, którego podejrzewali o nielegalną produkcję alkoholu. Policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia podczas przeszukania pomieszczeń znajdujących się na posesji mężczyzny. W trakcie działań policjanci znaleźli i zabezpieczyli 300 litrów zacieru w beczkach oraz blisko 40 litrów gotowego alkoholu oraz aparaturę do produkcji nielegalnego alkoholu. 28-latek usłyszał zarzut w tej sprawie. Za nielegalną produkcję alkoholu mężczyzna niebawem odpowie przed sądem.

Autor: mł. asp. Monika Księżopolska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.