Wigilijne spotkanie w pułtuskiej Komendzie Policji

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku a organizowane z tej okazji spotkanie środowiska policyjnego weszło na stałe do kalendarza pułtuskich stróżów prawa.

Te podniosłe Bożonarodzeniowe chwile niosą za sobą radość i uśmiech i nie tylko dziecka, które z niecierpliwością wyczekuje pierwszej gwiazdki i prezentów. To czas szczególnie ważny również dla starszych, pracujących, zabieganych, zmagających się z trudnościami dnia codziennego – chwila by zwolnić, wzmocnić relacje rodzinne, docenić i zauważyć prawdziwe wartości, pozwolić by Dziecię Jezus przemieniało nas wewnętrznie na swoje podobieństwo, abyśmy byli zawsze znakiem Jego miłości do każdego człowieka. Tak wiele pięknych słów wypowiedzianych zostało na spotkaniu wigilijnym organizowanym w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku.

Spotkanie rozpoczął Komendant mł. insp. Paweł Antośkiewicz, który wyraził wdzięczność za obecność przybyłym gościom, złożył serdeczne życzenia obecnym i Ich Rodzinom. Ksiądz Infułat Wiesław Kosek Kapelan pułtuskiej Policji odczytał fragment Pisma Świętego, a zwracając się następnie w swoim słowie do uczestników spotkania, w sposób szczególny, podkreślił rolę Rodziny i jakże ważne serdeczne relacje z najbliższymi.

Była to okazja, by przy jednym stole zasiadły osoby, które na co dzień współpracują z Policją. Nie zabrakło wspólnych kolęd i opłatka. Uroczystość przebiegała w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

kom. Milena Kopczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.