sobota, 23 października 2021

Wiosenne Podróże z Polonusem: Kłodzko

Ruszyła po długiej przerwie trasa Polonusa Warszawa – Kudowa Zdrój. Jedną z miejscowości, które odwiedza autobus jest malownicze Kłodzko! Ta miejscowość to świetna propozycja zarówno dla szukających odpoczynku, jak i tych, których roznosi energia i pragną spędzić swój czas aktywnie!

Kotlina Kłodzka leży w samym sercu Sudetów Środkowych, otoczona lasami i pasmami górskimi. Samo Kłodzko jest miejscowością położoną u stóp Zamkowej Góry, na której dumnie stoi średniowieczna twierdza. Kręte, strome uliczki, zieleń, stare kamienice nadają miasto niepowtarzalny klimat, a bliskość wielu atrakcji w okolicy sprawia, ze rejon Kotliny Kłodzkiej jest jeszcze ciekawszy i warty poznania!

Polonus do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu. Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów, studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.


Nasi partnerzy