Wiózł wielotonowy ładunek i spowodował kolizję. Był pijany

33-latek kierując samochodem ciężarowym z ponad 20-tonowym ładunkiem był kompletnie pijany. Miał w organizmie niemal 1,5 promila alkoholu. W takim stanie doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierowca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek wieczorem policjanci ruchu drogowego garwolińskiej komendy zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie S17. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym scania wraz z naczepą nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim pojazdu i uderzył w tył poprzedzającego go opla. Podczas sprawdzenia stanu trzeźwości sprawcy kolizji okazało się, że 33-letni obywatel Ukrainy jest pijany. W jego organizmie znajdowało się niemal 1,5 promila alkoholu. Szczęśliwie nikt w tym zdarzeniu nie został poważnie ranny.

33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Zapłacił też wysoki mandat za spowodowanie kolizji. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności

Autor: mł. asp. Małgorzata Pychner

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.