Włamywacz zatrzymany po kilkunastu godzinach

Białobrzescy mundurowi potrzebowali tylko kilkunastu godzin na zatrzymanie 38-latka, który włamał się do budynku dawnej dyskoteki na terenie miasta Białobrzegi. Jak się okazało na swoim koncie miał również inne przestępstwa. Podejrzany już usłyszał zarzuty teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony wrotek miejscowa Policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do budynku byłej dyskoteki na terenie miasta Białobrzegi. Włamywacz po pokonaniu zabezpieczeń budynku, z wnętrza ukradł różnego rodzaju sprzęty elektroniczne oraz wyposażenie warte łącznie ponad 2500 złotych. Miejscowi kryminalni szybko wytypowali podejrzanego. 38-latek został zatrzymany już po kilkunastu godzinach . Mundurowi ustalili także, że mężczyzna na przełomie października i listopada tego roku dopuścił się kradzieży dwóch rowerów na terenie miasta. Mężczyzna już usłyszał zarzuty, do których się przyznał.

Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Jak zostanie ukarany 38-latek zdecyduje niebawem sąd.

Autor: mł.asp. Ewa Kozyra

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.