Wypadek na S8 w Turzynie

Wczoraj (21.04.2022) o godzinie 20:41 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Wyszkowie, wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Turzyn na trasie S8. Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy Straży Pożarnej z JRG Wyszków.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że kierująca samochodem osobowym uderzyła w róg naczepy ciężarówki stojącej na pasie rozbiegowym. W chwili przybycia zastępów straży poszkodowana znajdowała się wewnątrz pojazdu na fotelu kierowcy, kontakt z nią był utrudniony oraz miała widoczne rany głowy. Ruch w kierunku Białegostoku był utrudniony.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu poszkodowanej kobiecie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie pod nadzorem lekarza z Zespołu Ratownictwa Medycznego została przetransportowana do karetki i zabrana do szpitala. W trakcie dalszych działań służb ruch w kierunku Białegostoku odbywał się jednym pasem jezdni.

Interwencja trwała ponad 2 godziny.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.