Wypadek w pobliżu Stupska, zginął pasażer Forda.

Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie wczorajszego, tragicznego wypadku, w którym zginął 72-letni pasażer forda, mieszkaniec pow. mławskiego. Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 18.00, na drodze wojewódzkiej nr 615, w pobliżu Stupska. Zderzyły się tam dwa pojazdy- osobowy ford i ciężarowe volvo.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, jadący fordem, 43-letni mieszkaniec pow. mławskiego, skręcając w lewo na stację paliw, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem ciężarowym. Doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu wypadku zginął 72-letni pasażer forda. 43-letni kierowca, z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie. 47-letni kierowca ciężarowego volvo, mieszkaniec pow. mińskiego, nie odniósł obrażeń. Mławska policja ustala szczegółowo przebieg i przyczyny wypadku.

Policja apeluje o ostrożność za kierownicą – wsiadając za kierownicę samochodu trzeba mieć świadomość, że odpowiadamy za bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego. Jeden błąd za kierownicą, chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.