Wystawiła przedmioty, których nie miała. Usłyszała 85 zarzutów

Sochaczewscy policjanci referatu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali 24-latkę podejrzaną o liczne internetowe oszustwa. Kobieta usłyszała łącznie 85 zarzutów oszustw i ich usiłowania. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją pracowali nad sprawą 24-letniej mieszkanki powiatu sochaczewskiego podejrzewanej o oszustwa internetowe. Ustalono, że kobieta wystawiała ogłoszenia w których oferowała do sprzedaży mleko modyfikowane, wózki i rowerki dziecięce, ale także akcesoria ślubne czy szlafroki. Osoby z całej Polski, skuszone niską ceną, przelewały od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, ale nie otrzymywały zamówienia. Podejrzana nigdy nie posiadała większości wystawionych przez siebie przedmiotów.

Kryminalni zatrzymali 24-latkę na terenie gminy Sochaczew. Kobieta została doprowadzona do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie i wczoraj usłyszała łącznie 85 zarzutów oszustw i ich usiłowania. Przyznała się do zarzucanych jej przestępstw, które są zagrożone karą do 8 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.