Zatrzymany poszukiwany ujawniony przez nietrzeźwych kolegów

Do niecodziennej interwencji doszło 18 stycznia w Sokołowie Podlaskim, gdzie w jednej ze szkół był przeprowadzany remont. Kierownik prac remontowych miał podejrzenie, że jego pracownicy znajdują się pod wpływem alkoholu. Jego podejrzenia potwierdziły się w dwóch przypadkach, jednak jeden z trzeźwych mężczyzn został zatrzymany lecz z innej przyczyny.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim otrzymał zgłoszenie od dyrektorki szkoły znajdującej się na terenie Sokołowa Podlaskiego, dotyczące podejrzenia, że wykonujący prace remontowe robotnicy firmy budowlanej, znajdują się pod działaniem alkoholu. Na miejscu zastano kierownika robót, który wskazał sześciu swoich pracowników. Okazało się, że dwóch z nich znajdowało się pod działaniem alkoholu. Nietrzeźwi mężczyźni zostali odsunięci od wykonywania pracy z uwagi na ich bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo osób trzecich. Jednak, podczas legitymowania mężczyzn okazało się, że jeden z nich ( trzeźwy) jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Augustowie w celu odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności . Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Zakładu Karnego.

st.sierż. Aleksandra Borowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.