poniedziałek, 25 października 2021

Zatrzymany sprawca kradzieży puszki WOŚP

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie ustalili i zatrzymali mężczyznę, który z jednego ze sklepów skradł wystawioną tam puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mundurowi ustalili już, że pieniądze przeznaczone na leczenie chorych dzieci wydał on na alkohol.

Do bulwersującego zdarzenia doszło w Konstancinie-Jeziornie. Do jednego ze sklepów wbiegł mężczyzna i skradł znajdującą się tam puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Samo zajście oraz jego droga ucieczki została zarejestrowana przez kamery monitoringu. Dzięki czemu policjanci z tutejszego komisariatu wspólnie z funkcjonariuszami straży miejskiej natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W ich trakcie na ulicy Warszawskiej został on rozpoznany przez funkcjonariuszy, podjął jeszcze próbę ucieczki, lecz po chwili był on już w rękach policjantów. Odzyskano skradzioną puszkę, jednak już bez pieniędzy, które miały być przeznaczone na leczenie chorych dzieci. Okazało się, że 47- latek zdążył już je wydać na alkohol. Został on zatrzymany i nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej.

nadkom. Jarosław Sawicki


Nasi partnerzy