Złodziej zatrzymany na kradzionym rowerze. Usłyszał już dziewięć zarzutów

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zatrzymanego 37-letniego mężczyzny, podejrzanego o dokonanie serii kradzieży na terenie Mławy. Wpadł w ręce kryminalnych na jednej z mławskich ulic, jadąc rowerem, którego kradzież zgłoszono kilka godzin wcześniej. W wyniku prowadzonych ustaleń, do tej pory usłyszał dziewięć zarzutów kradzieży oraz kradzieży z włamaniem.

W ubiegłym tygodniu mławscy policjanci odebrali zgłoszenie o włamaniu do piwnicy, w jednym z bloków na terenie miasta. Sprawca wyrwał skobel z kłódką i ukradł przechowywany w piwnicy rower trekkingowy. Interweniujący policjanci zabezpieczyli ślady oraz monitoring z kamer w pobliżu miejsca zdarzenia. Ustalili tożsamość złodzieja, który został zatrzymany kilka godzin po zgłoszeniu, gdy jechał skradzionym rowerem trekkingowym. Policjanci znaleźli przy 37-latku nożyce do ciecia metalu oraz nóż kuchenny. Podejrzany został osadzony w policyjnym areszcie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, zatrzymany 37-latek ma na swoim koncie liczne kradzieże i włamania na terenie miasta. Zatrzymany usłyszał do tej pory 9 zarzutów kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Trwają dalsze czynności policji i prokuratury, sprawa ma charakter rozwojowy.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.