Zmiana na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu

W radomskiej komendzie miała miejsce uroczysta zbiórka w związku ze zmianą na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu. Z jednostką pożegnał się insp. Konrad Krakowiak, a pełniącym obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu został mł.insp. Robert Janik.

Dzisiaj (29.03) w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków na najwyższym stanowisku w radomskiej jednostce. Po złożeniu meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Piotrowi Janikowi odczytany został rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu.

Inspektor Konrad Krakowiak pożegnał się ze sztandarem radomskiej jednostki, którą kierował od 2021 roku. Pełniącym obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu został mł. insp. Robert Janik, dotychczasowy Zastępca Komendanta Powiatowego w Grójcu. Służbę w policji rozpoczął w 1992 roku, od początku swojej drogi zawodowej związany z pionem kryminalnym. Od 2019 roku był Zastępcą Komendanta Powiatowego w Grójcu. Rozkaz wręczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Piotr Janik.

W uroczystości wzięło udział kierownictwo radomskiej komendy, a także Starosta Radomski Waldemar Trelka oraz Sekretarz Starostwa Powiatowego Rafał Czajkowski.

Autor: Justyna Jaśkiewicz/KMP Radom

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.