Zmieniamy się dla Was

Od blisko dwóch lat wydajemy nasz portal Wirtualne Mazowsze 24. Staraliśmy się informować o najważniejszych wydarzeniach z regionu. Czas na pewne podsumowania i zmiany.

Po analizie oglądalności portalu przez mieszkańców Mazowsza doszliśmy do wniosku, że zmniejszymy obszar działania do kilku powiatów na północy województwa.

Obecnie prowadzimy 3 portale powiatowe – Wirtualny Nowy Dwór, Wirtualne Legionowo i Wirtualny Wołomin. Będziemy chcieli aby Wirtualne Mazowsze 24 było bliżej mieszkańców i ich problemów, dlatego zasięgiem obejmiemy te trzy powiaty oraz powiaty okalające. Najważniejsze wydarzenia z portali lokalnych oraz okolic znaleźć będzie można pod jednym adresem na Wirtualne Mazowsze 24.

Zmiany wprowadzone w Wirtualne Mazowsze 24 częściowo wpłyną również na portale lokalne. Tym samym będzie to zmiana wszystkich redakcji. Po wdrożeniu wszystkich zmian i nowych projektów, zarówno na portalach powiatowych jak i Wirtualne Mazowsze 24 będziecie Państwo mogli przeczytać jeszcze więcej ciekawych informacji.

Planujemy pierwsze zmiany wdrożyć już na początku maja, a następne po wakacjach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych portali lokalnych oraz mediów społecznościowych.

Wirtualny Nowy Dwór
Wirtualne Legionowo
Wirtualny Wołomin

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.