czwartek, 08 grudnia 2022

Zmieniamy się dla Was

Od blisko dwóch lat wydajemy nasz portal Wirtualne Mazowsze 24. Staraliśmy się informować o najważniejszych wydarzeniach z regionu. Czas na pewne podsumowania i zmiany.

Po analizie oglądalności portalu przez mieszkańców Mazowsza doszliśmy do wniosku, że zmniejszymy obszar działania do kilku powiatów na północy województwa.

Obecnie prowadzimy 3 portale powiatowe – Wirtualny Nowy Dwór, Wirtualne Legionowo i Wirtualny Wołomin. Będziemy chcieli aby Wirtualne Mazowsze 24 było bliżej mieszkańców i ich problemów, dlatego zasięgiem obejmiemy te trzy powiaty oraz powiaty okalające. Najważniejsze wydarzenia z portali lokalnych oraz okolic znaleźć będzie można pod jednym adresem na Wirtualne Mazowsze 24.

Zmiany wprowadzone w Wirtualne Mazowsze 24 częściowo wpłyną również na portale lokalne. Tym samym będzie to zmiana wszystkich redakcji. Po wdrożeniu wszystkich zmian i nowych projektów, zarówno na portalach powiatowych jak i Wirtualne Mazowsze 24 będziecie Państwo mogli przeczytać jeszcze więcej ciekawych informacji.

Planujemy pierwsze zmiany wdrożyć już na początku maja, a następne po wakacjach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych portali lokalnych oraz mediów społecznościowych.

Wirtualny Nowy Dwór
Wirtualne Legionowo
Wirtualny Wołomin


Zobacz również