Została aresztowana za zabójstwo

Zarzut zabójstwa usłyszała 40-latka zatrzymana w nocy przez grodziskich policjantów. Kobieta jest podejrzana o śmiertelne ugodzenie 49-latka nożem w mieszkaniu w Milanówku. Wczoraj sąd zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Popełnienie tego przestępstwa zagrożone jest karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W niedzielę przed północą grodziscy policjanci zostali wezwani do jednego z bloków w Milanówku, gdzie miało dojść do ugodzenia osoby nożem. Przybyli pod wskazany adres funkcjonariusze razem z załogą pogotowia ratunkowego na klatce schodowej zastali zakrwawioną kobietę, która powiedziała im, że „ona to zrobiła”. Wewnątrz jednego z mieszkań policjanci zobaczyli leżącego na podłodze mężczyznę, który krwawił. Natychmiast rozpoczęła się reanimacja nieprzytomnego mężczyny. Niestety na pomoc było już za późno i po czynnościach lekarz stwierdził zgon.

Funkcjonariusze na miejscu zatrzymali nietrzeźwą 40-latkę i zabezpieczyli nóż, który mógł posłużyć jej do zadania śmiertelnych ran. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutu dokonania zabójstwa. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Za popełniony czyn może jej grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

asp. sztab. Katarzyna Zych

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.