14-latek zmarł podczas zajęć lekcyjnych

Do nieszczęśliwego zdarzenia ze skutkiem śmiertelnym doszło we wtorek 27 września w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gniewoszowie koło Kozienic. 14-letni uczeń 8 klasy źle się poczuł i mimo reanimacji zmarł – poinformował lokalny portal Kozienice24.

14-latek jak relacjonują reporterzy Kozienice 24 z każdą minutą stawał się coraz słabszy. Na miejsce zostały wezwane dwie karetki pogotowia oraz śmigłowiec LPR. Mimo reanimacji chłopca, nie udało mu się przywrócić czynności życiowych, 14-latek zmarł. Śmierć ucznia bardzo poruszyła całą społeczność szkolną. Na stronie szkoły została zamieszczona informacja o śmierci ucznia.

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że 27.09. 2022r. zmarł uczeń kl. VIII b Patryk B. Jesteśmy bardzo poruszeni i wstrząśnięci tą tragedią, która spotkała rodzinę i całą naszą społeczność. Zapamiętamy Patryka jako uśmiechniętego, pogodnego chłopca. Łączymy się w bólu z rodziną wyrażając najgłębsze wyrazy współczucia. – Społeczność szkolna

Przyczyny śmierci ucznia ustala Policja.

źródło: Kozienice 24

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.