15-latek z promilami kierował Fiatem

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie podczas patrolu na jednej z ulic Gostynina zauważyli kierującego fiatem, którego wygląd wskazywał, że jest osobą niepełnoletnią. Przypuszczenia policjantów okazały się słuszne, kierującym był 15-letni mieszkaniec Gostynina. Na domiar złego miał w organizmie około pół promila alkoholu. Nastolatkiem zajmie się teraz sąd rodzinny.

W miniony piątek (20.01) około godziny 20 policjanci z gostynińskiej komendy patrolowali ulice miasta. W pewnym momencie zauważyli kierującego fiatem, którego wygląd wskazywał, że jest osobą niepełnoletnią. Przypuszczenia policjantów okazały się słuszne, kierującym był 15-letni mieszkaniec Gostynina. W trakcie przeprowadzonej kontroli policjanci od 15-latka wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że nastolatek miał w organizmie pół promila alkoholu. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie szczegółowo będą wyjaśniać wszystkie okoliczności związane z kierowaniem nieletniego po spożyciu alkoholu.

Nastolatkiem, który kierował fiatem w stanie wskazującym na spożycie alkoholu zajmie się sąd rodzinny.

mł. asp. Paweł Klimek

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.