19-latek zatrzymany z narkotykami

Ciechanowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. 19-letniemu mieszkańcowi Ciechanowa grozi odpowiedzialność karna. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj popołudniu ciechanowscy policjanci podczas patrolowania terenu miasta zauważyli dwóch mężczyzn, których zachowanie było podejrzane. Policjanci podjęli wobec nich interwencję, podczas legitymowania widać było zdenerwowanie oraz nerwowe zachowanie. Jak się okazało jeden z kontrolowanych mężczyzn posiadał substancje zabronione. Policjanci znaleźli przy 19-letnim mieszkańcu Ciechanowa, susz roślinny oraz biały proszek. Wstępne badania testerem wskazały, że jest to marihuana oraz amfetamina. Substancje zabronione zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy a podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Jolanta Bym

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.