19-latek zatrzymany z narkotykami

Płońscy kryminalni zatrzymali 19-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Przy młodym mieszkańcu gminy Baboszewo policjanci znaleźli 50 gramów mefedronu. Wkrótce sprawą nastolatka zajmie się sąd. Zatrzymanemu grożą 3 lata pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego płońskiej komendy zajmujący się przestępczością narkotykową ustalili, że młody, 19-letni mieszkaniec gminy Baboszewo może posiadać zakazane ustawą substancje. Młodego mężczyznę funkcjonariusze zatrzymali w nocy z 4 na 5 listopada br.. W czasie kontroli jego odzieży, w podręcznej saszetce policjanci znaleźli torebkę foliową oraz foliowe zawiniątko z białym, zbrylonym proszkiem. Okazało się, że zabezpieczona przez kryminalnych substancja to mefedron o łącznej wadze 50 gramów. Narkotyki przesłane zostały do dalszych badań przez biegłego specjalistę.

Zatrzymany 19-latek usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowej, wbrew przepisom ustawy. Za popełnienie tego przestępstwa grożą mu 3 lata więzienia.

Autor: kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.