Poszukiwany wpadł bo nie posiadał maseczki

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z pułtuskiej komendy podjęli interwencję wobec mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni handlowej. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 22-latek był poszukiwany listem gończym przez wymiar sprawiedliwości

Policjanci systematycznie sprawdzają, czy mieszkańcy stosują się do obowiązujących restrykcji. Pomimo wielu apeli o przestrzeganie reżimu sanitarnego i troski o bezpieczeństwo zarówno swoje jak i innych, nadal nie brakuje osób świadomie łamiących przepisy.

W minioną sobotę policjanci podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa maseczką w jednym ze sklepów w Pułtusku. Mundurowi podjęli interwencję wobec mężczyzny. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 22-letni mieszkaniec powiatu makowskiego był poszukiwany listem gończym przez wymiar sprawiedliwości, za swoje wcześniejsze przewinienia. Za popełnione wykroczenie dotyczące niestosowania się do nakazu zasłaniania ust i nosa w przestrzeni handlowej został ukarany mandatem.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wykonanych czynnościach policjanci doprowadzili mężczyznę do zakładu karnego.

Autor: sierż. Renata Soból

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.