2 osoby nie żyją po wypadku autobusu i samochodu osobowego.

W poniedziałek (27.02) około godziny 9:30, na drodze wojewódzkiej 632, na odcinku między Nowym Miastem a Płońskiem, na wysokości miejscowości Kadłubówka osobowy citroen jadący w kierunku Płońska, wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z autobusem. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu a trzy w stanie ciężkim przetransportowano do szpitala. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

– Osobówką podróżowało pięć osób. Dwie zginęły na miejscu, trzy są w stanie ciężkim. Na miejscu pracują służby, droga jest całkowicie zablokowana. Z tego co udało nam się ustalić, citroen po uderzeniu w autokar, dachował jeszcze w przydrożnym rowie. -poinformowała redakcję Płońsk w Sieci kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Wiadomo, że autobusem jechały tylko dwie osoby: kierowca i młody pasażer. Oni nie ucierpieli w wypadku. Autobus, który brał udział w zderzeniu, to autobus liniowy kursujący na trasie między Płońskiem a Nowym Miastem i przewożący zwykle pracowników do pobliskich firmy oraz uczniów do szkół.

Na podstawie: Płońsk w Sieci

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.