20 i 22- latek trafili do policyjnej celi

Policjanci z zespołu do spraw nieletnich i patologii z Piaseczna podczas patrolu zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który na widok policyjnego radiowozu podjął próbę ucieczki. Nie trwała ona jednak długo, a jej powodem z pewnością było niemal 30 gramowe opakowanie z marihuaną, które młody mężczyzna miał przy sobie. Tego samego dnia kryminalni zatrzymali 22- latka z ponad 20 gramami suszu konopi indyjskich.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajęli się sprawą 20- latka zatrzymanego przez funkcjonariuszy z zespołu do spraw nieletnich i patologii. Podczas popołudniowej służby zwrócili oni na niego uwagę tuż po tym, jak na widok radiowozu zaczął się on szybko oddalać. Gdy próbowano go zatrzymać podjął on jeszcze próbę ucieczki, by po chwili wpaść w ręce funkcjonariuszy. Policyjna czujność nie zawiodła. Podczas przeszukania ujawniono przy nim paczkę z niemal 30 gramami marihuany, a także porcję haszyszu.

Niemal w tym samym czasie na terenie Konstancina- Jeziorny policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 22- latka, u którego znaleziono opakowanie z ponad 20 gramami marihuany. Obaj młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i nie unikną teraz odpowiedzialności karnej wynikającej z ustawy o zapobieganiu narkomanii.

nadkom. Jarosław Sawicki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.