23-latek włamał się na plebanie

W drugiej połowie stycznia w jednej z miejscowości w gminie Jakubów, doszło do włamania na plebanię. Sprawca po wyłamaniu okna i splądrowaniu pomieszczeń, dokonał demontażu i kradzieży hydrauliki. Sprawą zajęli się kryminalni z Komisariatu Policji w Stanisławowie, którzy ustalili mężczyznę podejrzanego o dokonanie tej kradzieży i już następnego dnia go zatrzymali.

19 stycznia do Komisariatu Policji w Stanisławowie wpłynęło zgłoszenie, o włamaniu na plebanię. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości na terenie gminy Jakubów. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili kradzież z włamaniem do budynku plebanii. Sprawca po uprzednim wyłamaniu okna, splądrował pomieszczenia. W wyniku tego zdarzenia, zostały zdemontowane i skradzione metalowe elementy instalacji hydraulicznej, o wartości 1000 złotych. Do sprawy zostali zaangażowani kryminalni ze Stanisławowa. Jako policjanci z wieloletnim stażem pracy i bogatym doświadczeniem zawodowym, wykonali szereg czynności operacyjnych w tej sprawie. Efektem tej wytężonej pracy, było zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem, już następnego dnia.

23-letni mieszkaniec gminy Mińsk Mazowiecki przyznał się do zarzucanego czynu i dobrowolnie poddał karze. W tej sprawie toczy się postepowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.