Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Był poszukiwany, w mieszkaniu miał „ciasteczka” i znaczną ilość narkotyków

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli w wyniku realizacji zatrzymali 17-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Młody mężczyzna był poszukiwany do schroniska dla nieletnich. 17-latek trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informację, że w lokalu w dzielnicy może dochodzić do handlu narkotykami, a związek z tym ma młody mężczyzna. Kryminalni zorganizowali działania i przystąpili do czynności. Kiedy wychodzący z lokalu 17-latek zorientował się, że w pobliżu są policjanci, z impetem próbował wrócić do mieszkania. Kryminalni zatrzymali go, a podczas przeszukania jego mieszkania ujawnili ponad kilogram marihuany, „ciasteczka” zawierające żywicę konopi oraz kilka gramów kokainy. Policjanci zabezpieczyli również ponad 75 tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien

Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rodzinny i Nieletnich w celu umieszczenia go w schronisku dla nieletnich. Zabezpieczone substancje zostały poddane oględzinom i przekazane do dalszych badań. Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste i substancji psychotropowej w postaci kokainy. Na wniosek Prokuratora Sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy wobec podejrzanego. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia. Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.