23-latek zatrzymany za kradzież torebki

Kryminalni z Ciechanowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież torebki. Młody mężczyzna podszedł do idącej chodnikiem kobiety, wyrywał torebkę i uciekł. Policjanci ustalili, że sprawcą tego zdarzenia jest 23-letni mieszkaniec Ciechanowa. Młodemu mężczyźnie grozi teraz do 8 lat więzienia.

15 grudnia tuż przed godziną 18:00, policjanci z Ciechanowa otrzymali informację o kradzieży torebki. Funkcjonariusze ustalili, że do pokrzywdzonej 58-letniej mieszkanki Ciechanowa podszedł młody mężczyzna i szarpiąc za przewieszoną przez ramię torebkę wyrwał ją i uciekł.

Kryminalni w wyniku prowadzonych czynności ustalili rysopis sprawcy i rozpoczęli poszukiwania. W ubiegłym tygodniu mieszkaniec Ciechanowa został przez policjantów zatrzymany.

Zebrane przez policjantów dowody pozwoliły na przedstawienie 23-latkowi zarzutów kradzieży zuchwałej, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 8. Prokurator Rejonowy w Ciechanowie zastosował wobec mężczyzny dozór policji oraz zakaz zbliżania oraz kontaktowania się pokrzywdzoną.

nadkom. Jolanta Bym

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.