sobota, 23 października 2021

23-letni narkotykowy diler zatrzymany

Policjanci bemowskiego zespołu wywiadowczego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami i posiadanie środków odurzających, w tym grzybków halucynogennych. Mężczyzna miał handlować narkotykami, z tego się utrzymywał. Podejrzany usłyszał zarzuty i może mu grozić kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu policjanci z bemowskiego zespołu wywiadowczego podjęli kontrolę wobec mężczyzny, który miał handlować narkotykami. Podczas sprawdzeń okazało się, że miał on łącznie ponad 30 gramów marihuany oraz ponad 40 gramów grzybków halucynogennych. Zabronione substancje ukryte były w jego pojeździe pod fotelem i podłokietniku, mężczyzna miał również kilka porcji przy sobie.

Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej celi. Śledczy skrupulatnie przeprowadzili czynności procesowe, które udowodniły mu, że nie tylko posiadał przy sobie substancje zabronione, ale również odpowie za handel narkotykami. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty handlu i posiadania narkotyków. Teraz może grozić mu kara nawet do 10 lat więzienia.

kom. Marta Sulowska


Nasi partnerzy