24-letni narkotykowy diler zatrzymany

Policjanci bemowskiego wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zaplanowali akcję przeprowadzoną w dzielnicy. Mężczyzna miał handlować narkotykami, z tego się utrzymywał. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli znaczną ilość marihuany, amfetaminy, mefedronu i 3-MCM. Podejrzany usłyszał zarzuty i został na trzy miesiące aresztowany.

Kilka dni temu policjanci z bemowskiego wydziału kryminalnego zorganizowali działania związane z zatrzymaniem dilera narkotykowego. Z ich operacyjnych ustaleń wynikało, że mężczyzna będący w ich zainteresowaniu sprzedaje narkotyki. 24-latek ze sprzedaży narkotyków uczynił sobie stałe źródło utrzymania.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego policjanci podjęli czynności w lokalu w którym miał chwilowo przebywać. W zaplanowanym miejscu zastali 24-latka, który został zatrzymany. Podczas przeszukania mieszkania oraz pojazdu marki audi kryminalni znaleźli znaczną ilość środków odurzających w postaci marihuany, amfetaminy, mefedronu i 3-MCM.

Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej celi. Śledczy skrupulatnie przeprowadzili czynności procesowe. Badanie w laboratorium potwierdziło, że zabezpieczone środki to niemalże 120 gramów narkotyków. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty handlu i posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek policjantów i wolskiej prokuratury prowadzącej śledztwo w sprawie, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 24-latka na trzy miesiące. Teraz może grozić mu kara nawet do 10 lat więzienia.

kom. Marta Sulowska/is

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.