32-LATEK WPADŁ Z NARKOTYKAMI. POLICJANCI ZABEZPIECZYLI U NIEGO MARIHUANĘ I MEFEDRON

Płońscy kryminalni zatrzymali 32-latka, który posiadał narkotyki. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli marihuanę i mefedron. Mieszkańcowi Płońska grożą 3 lata więzienia.

Policjanci wydziału kryminalnego płońskiej komendy ustalili, że 32-letni mieszkaniec płońska może posiadać narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się w czasie przeszukania mieszkania mężczyzny. W pokoju zajmowanym przez 32-latka, na jednej z półek regału funkcjonariusze znaleźli pudełko po chipsach, a w nim 13 foliowych torebek z suszem roślinnym. Kolejne „strunówki” z nielegalnymi substancjami ujawnili w szafce. W pudełku po czekoladkach płońszczanin chował kolejnych 25, zawierających krystaliczną substancję.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a znalezione narkotyki zostały zabezpieczone. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana i mefedron. Łączna waga zabezpieczonych substancji to ponad 42 gramy. 32-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Zgodnie z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat więzienia.

Kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.