Potrącenie pieszej na przejściu dla pieszych w Ciechanowie

74-letnia mieszkanka Ciechanowa została ranna w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj w Ciechanowie na ul. Sienkiewicza. Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych. Kierowca pojazdu był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16:00 w Ciechanowie na ul. Sienkiewicza w rejonie hali targowej. Według wstępnych ustaleń policjantów, 65-letni kierowca samochodu Opel Combo-C, nie zauważył przechodzącej przez przejście dla pieszych 74-letniej kobiety i zaczął hamować w ostatniej chwili. Uderzył w pieszą, która w wyniku zdarzenia została ranna. Kierowca opla jechał ul. Sienkiewicza w kierunku centrum. W chwili zdarzenia był zmrok oraz padał deszcz. Kierowca był trzeźwy.

Ciechanowska policja zwraca się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego zarówno kierujących jak i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!!!

Kierujący samochodem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność, zmniejszyć prędkość tak, aby nie narazić na niebezpieczeństwo pieszego znajdującego się na tym przejściu albo na nie wchodzącego.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.