4 kilogramy marihuany w taksówce

Policjanci z Bielańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali osobę podejrzaną o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Przy zatrzymanym oraz w jego samochodzie policjanci ujawnili ponad 4 kg marihuany. 27-latek usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Teraz mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Bielan zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej otrzymali informację o mężczyźnie, który może posiadać narkotyki. W związku z tą informacją funkcjonariusze przeprowadzili działania operacyjne. Na terenie Śródmieścia zatrzymali pojazd, którym poruszał się 27-latek. Zachowanie mężczyzny świadczyło o tym, że może mieć coś do ukrycia. Okazało się, że w samochodzie oklejonym naklejkami jednej z warszawskich korporacji taksówkarskich, policjanci ujawnili 4 torby foliowe z zawartością suszu roślinnego, każda o wadze ponad 1 kilograma.

Ujawnione narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna został zatrzymany. 27-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Badania zabezpieczonej substancji potwierdziły, że jest to marihuana o wadze ponad 4 kilogramów.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 27-latka na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.