niedziela, 24 października 2021

4 nowoczesne radiowozy dla Policji

Dzięki dobrej współpracy z samorządowcami powiatu mińskiego i ich odpowiedzią na potrzeby mińskich policjantów w zakresie poprawy floty transportowej, liczba samochodów będących na wyposażeniu komendy powiększyła się o kolejne nowoczesne radiowozy. Hyundai tucson i 3 kia ceed zostały właśnie oficjalnie przekazane przez władze powiatu, miast i gmin.

Tradycją już stało się, że chwilę przed końcem roku mińska komenda otrzymuje wsparcie od władz samorządowych w postaci sprzętu transportowego, aby w ten sposób podnieść poziom bezpieczeństwa mieszkańców powiatu.

Także i w tym, trudnym roku walki z epidemią, samorządowcy miast i gmin powiatu mińskiego odpowiedzieli pozytywnie na potrzebę poprawy floty transportowej będącej w dyspozycji mińskiej komendy.

Dzięki przekazanym środkom oraz wsparciu z funduszu modernizacji policji możliwy był zakup 4 nowoczesnych radiowozów, które będą wykorzystywane przez policjantów w ich codziennej służbie dla dobra mieszkańców powiatu i poprawy ich bezpieczeństwa.

Hyundai tucson i 3 pojazdy kia ceed zostały właśnie oficjalnie przekazane policjantom z komendy w Mińsku Mazowieckim i trzech komisariatów. Podczas przekazania radiowozu w komisariacie w Mrozach wójt Cegłowa Marcin Uchman uhonorował komendanta powiatowego policji inspektora Sławomira Rogowskiego i komendanta komisariatu w Mrozach nadkomisarza Tomasza Pluchrata, pamiątkowymi medalami z okazji 30-lecia samorządu terytorialnego.

Przekazane radiowozy tj. hyundai swoją służbę pełnił będzie w mińskiej komendzie, natomiast 3 radiowozy kia, trafiły do komisariatów w Mrozach, Stanisławowie i Halinowie.

Jest to bardzo duży wkład w zapewnienie mobilności Policji realizującej ustawowe zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa i ochroną porządku publicznego. Wszystkim samorządowcom z terenu powiatu mińskiego przekazujemy nasze policyjne Dziękuje.

st. asp. Marcin Zagórski


Nasi partnerzy