4 osoby trafiły do szpitala po wypadku na DK7

W Rybitwach na drodze krajowej nr 7 doszło do zderzenia mercedesa z peugeotem. Cztery osoby z obrażeniami ciała przewiezione zostały do szpitali. Trasa zablokowana była przez kilka godzin.

We wtorek (13.07) około godz. 19:30 na krajowej 7-ce w miejscowości Rybitwy (odcinek w remoncie) doszło do zderzenia osobowego mercedesa z dostawczym peugeotem. Wstępne policyjne ustalenia wskazują na to, że kierująca mercedesem 39-latka jadąc w kierunku Mławy na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu. Kierowane przez nią auto zderzyło się czołowo z jadącym w kierunku Płońska peugeotem, którym podróżowały 4 osoby. Autem tym kierował 39-latek. W wyniku zderzenia pojazdów kierowcy obu aut oraz dwoje pasażerów z peugeota zostali przewiezieni do szpitali na badania. Na szczęście osoby te nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Przez kilka godzin „siódemka” była zablokowana, a policjanci kierowali na objazdy. Prowadzone jest w tej sprawie postępowanie.

Apelujemy do kierowców o większą ostrożność podczas jazdy i zdjęcie nogi z gazu. Nasilający się upał nie sprzyja kierowcom, powodując niejednokrotnie rozkojarzenie.

podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.