Tragiczny wypadek drogowy w Wólce Smolanej

9 lipca, o godzinie 8:47, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Wólce Smolanej (gmina Brochów). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

Po dojeździe na miejsce stwierdzono, że kierujący samochodem osobowym marki Citroen Berlingo zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Wewnątrz pojazdu pozostawał nieprzytomny kierujący, u którego stwierdzono brak funkcji życiowych.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ewakuacji poszkodowanego z wraku samochodu na noszach typu deska. Niezwłocznie przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, którą kontynuowano z zespołem ratownictwa medycznego. Pomimo wysiłku ratowników nie udało się uratować 58-letniego mężczyzny.

Miejsce zdarzenia do dalszych czynności przekazano funkcjonariuszom policji. Działania prowadzone przez 8 strażaków PSP zakończono o godzinie 9:47.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.